Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-09-08 02:45:18

Krissq

Administrator

Punktów :   

[KOTOR] vs [aCh.K]

1.[KOTOR] Knights Of The Old Republic vs [aCh.K] Akademia Chaos Knight
2.Warunki zakończenia wojny:
Wojna będzie zakończona, gdy jedna ze stron wygra 150 walk.
3.Liczy się każde RW od momentu rozpoczenia działań wojennych.

Podliczamy wynik pod każdym z postów.

Przyklad prawidlowego RW:

Napastnik : GraczA [KOTOR]
Obronca : GraczB [aCh.K]

GraczA wygrał i przejął 32 srebrników
GraczA otrzymal 1 PD i GraczB otrzymal 0 PD.
Atakujący zadał obrażeń: 251/ Obrońca zadał obrażeń: 187

4.
[KOTOR]Knights of The Old Republic - 13/22.4
[aCh.K]Akademia Chaos Knight - 17/22.1
5. Powody są zbędne.

Ustalenia między zakonami:

-Mimo iż regulamin wojen mówi inaczej termin rozpoczęcia działań wojennych wyznacza się na 2007.09.08 na godzinę 15:00

-Zezwala się na używanie magii w czasie wojny z wyjątkiem użycia Twierdzy, każde jej użycie będzie surowo karane.

Powodzenia, Baron JELOPEK

Offline

 

#2 2007-09-10 20:45:15

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: [KOTOR] vs [aCh.K]

Witam!
Przedewszystkim gratuluje wygranej w tej zaciętej wojnie.
Oto wyniki poszczególnych graczy:
1) boobo - 40
2) Numokebe - 24
3) czarnypawel - 19
4) Misiakov - 18
5) dogmeat - 17
6) JELOPEK - 16
7) waldeksaper - 13
8) mateooo - 3
     Famas - 3
10) Lazybones - 1
11) Ferdynand oraz niestety ja (wojtekk) ;/

Offline

 

#3 2007-09-10 21:47:44

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: [KOTOR] vs [aCh.K]

1) boobo - 40
2) Numokebe - 24
3) czarnypawel - 19
4) Misiakov - 18
5) dogmeat - 17 mi wyszło 20
6) JELOPEK - 16
7) waldeksaper - 13
8) mateooo - 3 mi wyszło 2
     Famas - 3
10) Lazybones - 1 wkleiłem za nigo RW, ale zostało unieważnione, a on sam nie wkleił ponownie.
11) Ferdynand oraz niestety ja (wojtekk) ;/

Osobiście uważam, że nie było źle. Jednak o mały włos nie przegraliśmy. Kto się nie wykazał, widać.

Jeśli chodzi o moją osobę, to nie popisałem się zbytnio... Przyznaję się, że zaniżam lv żeby brać udział w turniejach do 19lv, jest to dobre na turnieje, ale na wojnę zdecydowanie nie. Brak mocniejszego eq. wykluczył mi 3-5 zawodników u przeciwnika, których z lepszym ekwipunkiem na spokojnie bym sklepał=]

Jako Wasz radny od spraw wojny jestem za odznaczeniem Numokebe, choć boobo miał więcej wygranych. Boobo i tak jest masta, to musiał mieć najwięcej wygranych=D Numokebe z którym wczoraj wieczorem prowadziłem rozmowę, mówił że go dziś nie będzie i nie miał w ogóle za dnia brać udziału w walce, ponieważ ma szkołę i treningi. Nie wiem jak to zrobiłeś i kiedy strzaskałeś te dodatkowe 5 RW, ale bez Ciebie byłoby Nam dużo ciężej wygrać, jeśli nie przegrać w ogóle. Osobiście chciałbym żeby jego nick pojawił się na stronie głównej zakonu jako jeden z naszych najbitniejszych wojowników.

To tyle ode mnie.=]

Offline

 

#4 2007-09-10 22:22:15

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: [KOTOR] vs [aCh.K]

Wszyscy którzy mieli ponad 10 RW zasługują na nagrodę. Oczywiście dzięki końcowym 5 RW Numo wygraliśmy (ładnie się Numo spisałeś) :-)
Ale uważem że nie wolno nam pominąć boobo. Co z tego że jest szefem i ma najlepszy ekwipunek oraz jest w TOP 50? Bez niego nie było by KOTORu.

pozdro 4all

Offline

 

#5 2007-09-10 22:24:01

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: [KOTOR] vs [aCh.K]

Aha.... Jelopku. Policz sobie ilość wygranych które ci wyszły. Jest ich za dużo. ja tylko nie uwzględniłem tej jednej co była wklejona przez kogoś innego i daltego było 154 a nie 153 :-)

Offline

 

#6 2007-09-10 23:38:00

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: [KOTOR] vs [aCh.K]

Może i też coś źle policzyłem. Ja uwzgledniłem ten post chyba=]

Jako ciekawostka spójrzcie na post przedemną na forum BK=] Nie uwzgledniłem postu czarnegopawla=D Już po moim poście była wygrana=D

Co do szefa=] Oczywiście przy okazji tej wojny pokazał, że nie na darmo jest tu szefem. Poprostu wiemy już z kogo brać przykład=]

Offline

 

#7 2007-09-11 08:43:08

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: [KOTOR] vs [aCh.K]

Prawie wszyscy spisali sie wyśmienicie (bez przesady z tym wychwalaniem mnie) ważne jest że zakon w czasie wojny był zgrany i walczył do końca. Mam nadzieję że tak bedzieteż w przypadku innych wojen.

Przepraszam wszystkich których zatakowałem na sam koniec (choć chyba za wiele obrażen wam nie zadałem bo walczyłem bez miecza) wojny ale wymagała tego sytuacja, tak około 15:00 aChk wzmocniło ataki.

pozdr. i gratuluje wszystkim teraz czas na inwestowanie w swoich rycerzy

Offline

 

#8 2007-09-11 12:14:00

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: [KOTOR] vs [aCh.K]

JELOPEK napisał:

1) boobo - 40
2) Numokebe - 24
3) czarnypawel - 19
4) Misiakov - 18
5) dogmeat - 17 mi wyszło 20
6) JELOPEK - 16
7) waldeksaper - 13
8) mateooo - 3 mi wyszło 2
     Famas - 3
10) Lazybones - 1 wkleiłem za nigo RW, ale zostało unieważnione, a on sam nie wkleił ponownie.
11) Ferdynand oraz niestety ja (wojtekk) ;/

Osobiście uważam, że nie było źle. Jednak o mały włos nie przegraliśmy. Kto się nie wykazał, widać.

Jeśli chodzi o moją osobę, to nie popisałem się zbytnio... Przyznaję się, że zaniżam lv żeby brać udział w turniejach do 19lv, jest to dobre na turnieje, ale na wojnę zdecydowanie nie. Brak mocniejszego eq. wykluczył mi 3-5 zawodników u przeciwnika, których z lepszym ekwipunkiem na spokojnie bym sklepał=]

Jako Wasz radny od spraw wojny jestem za odznaczeniem Numokebe, choć boobo miał więcej wygranych. Boobo i tak jest masta, to musiał mieć najwięcej wygranych=D Numokebe z którym wczoraj wieczorem prowadziłem rozmowę, mówił że go dziś nie będzie i nie miał w ogóle za dnia brać udziału w walce, ponieważ ma szkołę i treningi. Nie wiem jak to zrobiłeś i kiedy strzaskałeś te dodatkowe 5 RW, ale bez Ciebie byłoby Nam dużo ciężej wygrać, jeśli nie przegrać w ogóle. Osobiście chciałbym żeby jego nick pojawił się na stronie głównej zakonu jako jeden z naszych najbitniejszych wojowników.

To tyle ode mnie.=]

popieram Numokebe spisał sie wyśmienicie  - wojtekk pomyśl o nim

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.khorn.pun.pl www.akademiarw.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl www.harrypottergramy.pun.pl www.crashday-pbf.pun.pl