Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-09-24 14:38:28

boobo

Administrator

Punktów :   

wiadomośc od szefa Wataha

Temat wiadomości: Brak wstępu     
Wiadomość od: basior
Wiadomość do: boobo

--------------------------------------------------------------------------------

 
Wiadomść:

WITAM ZNAKOMITEGO RYCERZA

MAM PROPOZYCJE SOJUSZU ZAKONOW

CHCE STAWIC CZOLA ZAKONOM Z TOP3

A W POIEDYNKE TO WALKA Z WIATRAKAMI NARAZIE WALCZE Z [>GT<]

SAM JADE KILKU Z NICH

NAPEWNO I WASZ ZAKON ODWIEDZAJA ICH CZLONKOWIE JAK BEDZIEMY MIELI KOALICJE TO MOZEMY COS ZDZIALAC

POZDRAWIAM RYCERZ HONORU BASIOR



Jestem przeciw podpisaniu paktu z tym zakonem. Po pierwsze basior potrzebuje sprzymierzeńca bo pierwsza trójka zakonów ciagle go atakuje.(mnie też atakują)
Jest to dośc słaby zakon oprócz jednego gracza


Jeśli juz mamy podpisywać jakieś paktu to jestem za Ch.K. - ale to może poczekać

Offline

 

#2 2007-09-24 16:11:12

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: wiadomośc od szefa Wataha

Już wczoraj chciałem założyć ten temat, ale nie miałem czasu. RandyFisk(przywódca [=RW=]) zaproponował pakt militarny po wojnie, jesli będziemy chcieli... miałem Wam przekazać wcześniej, ale jest okazja więc robię to teraz.

Co do Watachy to chciałem, zaproponować ich na kolejną wojnę=P Mają słabszych graczy... Jeszcze przejrzę każdego z osobna pod względem stat, walk i eq. Wtedy się wypowiem.

Offline

 

#3 2007-09-24 18:41:47

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: wiadomośc od szefa Wataha

Wojna z wataha mi pasuje. Co do paktu militarnego z RW narazie sie nie wypowiem - zobaczymy po wojnie z nimi jakim są zakonem bo jak do tej pory nie zabardzo walczą oprócz jednego.

Offline

 

#4 2007-09-24 21:05:32

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: wiadomośc od szefa Wataha

Wojna GT z watachą jest słaba. Wczoraj popatrzyłem z ciekawości, gdyż dobry zakon walczy z kiepskim. Tylko się kłócą, a z watachy walczy tylko 1. To jest BARDZO SŁABY zakon wg. mnie. Chętnie z nimi powalcze

Co do sojuszu z nimi to zdecydowanie NIE !!!

Ostatnio edytowany przez wojtekk (2007-09-24 21:06:12)

Offline

 

#5 2007-09-25 08:48:34

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: wiadomośc od szefa Wataha

Zamykam jednogłośne odrzucenie paktu z Wataha. pozostałe tematy rozwazymu póxniej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ps-wsp.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.nowon.pun.pl www.altanka.pun.pl www.rock-metal-forum.pun.pl