Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2007-10-12 00:28:34

wojtekk

nowy

Punktów :   

Ostatnia wojna

Witajcie!
Po pierwsze gratuluje wygranej wojny. Walczyliście dzielnie. Sojusznik okazał się dobry. Ja niestety w sobote nie dałem rady powalczyć (wkleiłem tylko 1 rw z obrony) a od niedzieli mnie już nie było.
Już będe miał komputer i internet w Katowicach więc będe już grał w bk codziennie. Mam nadzieję że wykażę się podczas następnej wojny i nadrobię w rw
Jutro lub w sobote rano w nowym temacie (w dziale steny wojny) podsumuje ostatnią wojnę. Podlicze RW nasze i sojuszników.
Aha.... waldeksaper miał rangę rycerza jedi, a właściciel konta które przęjął (czarnypawel) miał rangę lorda jedi. proponuję zmienić rangę czarnegopawla (czyli teraz waldka) na rycerza jedi. stare konto waldkasapera na którym gra brat już niech ma rangę rycerza.
Co Wy na to??

pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-10-12 07:54:47

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

zgadzam sie niech zasłuża na pozycje w zakonie

Offline

 

#3 2007-10-12 08:08:29

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

też się zgadzam. Za minut pare wychodzę z domu. Tak więc Marcinie musisz ustalic warunki następnej wojny. Boobo poda szczególy. Moja opcja: 150RW, używamy mocy, z dyskretnym zastrzeżeniem o nieużywaniu twierdzy. Wojnę na pon rano. Jak wrócę w niedzielę popoludniu to założę odpowiedni temat.

Pozdro dla Was.

Offline

 

#4 2007-10-12 08:23:13

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

Wojna miała by być z zakonem Black Dragon's Order http://s7.battleknight.onet.pl/bk.php?l … ok_id=7405
ale widze że ich skład od wczoraj sie powiekszył dlatego proponuje wspólna wojne z zakonem AURUS przeciwko BDO i do 350 walk wygranych

pozdr.

Offline

 

#5 2007-10-12 10:46:21

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

No dobra. Czyli walczy nasz sojusz przeciwko Black Dragon's Order. Walczymy do 350 wygranych walk. Używamy mocy z wyjątkiem twierdzy. Nie wypowiadałem jeszcze wojny :-) napisać do ich przywódcy że chcemy walczyć i podać mu szczegóły. to wystarczy?

Offline

 

#6 2007-10-12 11:03:03

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

ok powinno wystarczyc napisz jeszcze do władz Aurus że szykuje sie wojna

Offline

 

#7 2007-10-12 11:24:41

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

Przeczytajcie wcześniejszego posta!

Podsumowanie wojny z [SHI]:

JELOPEK - 35
waldeksaper - 28
mateooo - 15
marsel - 14
czarnypawel - 7 wygranych ale z używaniem mocy
boobo - 2
wojtekk - 0
Famas, Numokebe, Misiakov, gregusp oraz Lazybones - 0

Gratulacje dla JELOPKA i waldka Ładnie walczyli też mateooo oraz marsel. Ja i boobo też dołożyliśmy odpowiednio 1 oraz 2 RW. Ale lepsze to niż nic
czarnypawel wygrał co prawda 7 walk ale użył mocy i zostały unieważnione. Na przyszłość trzeba karać takie zachowanie gdyż chciałbym aby nasz zakon walczył uczciwie a takie zachowanie psuje tylko reputacje.
Reszta zawodników musi się wytłumaczyć dlaczego nie walczyła podczas wojny.
Ja nie dałem rady gdyż w piątek byłem na imprezie, w sobote chorowałem a w niedziele się pakowałem i jechałem do katowic. tam niestety nie mam neta.

Offline

 

#8 2007-10-12 12:50:25

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

wojtekk napisał:

No dobra. Czyli walczy nasz sojusz przeciwko Black Dragon's Order. Walczymy do 350 wygranych walk. Używamy mocy z wyjątkiem twierdzy. Nie wypowiadałem jeszcze wojny :-) napisać do ich przywódcy że chcemy walczyć i podać mu szczegóły. to wystarczy?

tak wystarczy tylko daj znacz AURUS że planujemy wojne na poniedziałek, ja w sobote i niedzielę nie bede raczej dostepny.

Offline

 

#9 2007-10-12 13:12:25

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

im pasuje albo jutro albo za 2 tygodnie. i chcę walczyć w sojuszu z SHINOBI

Offline

 

#10 2007-10-12 14:11:32

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

to zawalczmy sami z Envoyers of Demon  do 150 walk wygranych (powinna być wyrównana wojna)

http://s7.battleknight.onet.pl/bk.php?l … ok_id=1858

spróbuj ustalić wojne be uzywania jakiejkolwiek mocy.

Offline

 

#11 2007-10-13 12:50:35

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

Dobra.... bedzie fajna wojenka
daj znać jak coś ustalisz

Offline

 

#12 2007-10-13 13:26:48

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

ja nie dam juz rady najprawdopodobniej do poniedziałku rano mnie nie bedzie nie chce pisać do gościa a potem sie nieodzywac przez 2 dni.

Offline

 

#13 2007-10-14 19:59:24

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Ostatnia wojna

Wróciłem. Dziś w nocy podziałam nad zaległościami=]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ps-wsp.pun.pl www.rock-metal-forum.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.nowon.pun.pl www.pentagon.pun.pl