Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2007-11-24 20:17:38

boobo

Administrator

Punktów :   

Wojna z CHK - zmiana rang

Dopiero po wojnie a juz dopytuja sie o zmiane rang.

Jestem za - pare osób wykazało duże zaangażowanie. Jak narazie odpisuje im że ustalimy w poniedziałek.
Jak będe miał trochę czasu w poniedziałek to podlicze statystyki, chyba że wam uda sie to wcześniej. i wtedy najwaleczniejszym możemy podwyższyc rangi

Offline

 

#2 2007-11-24 23:23:55

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

już to zrobiłem. podsumowanie jest w "Stany wojny" oraz zostało wysłane w bk każdemu.

Offline

 

#3 2007-11-25 10:04:43

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

Proponuje zniżyć rangę Gregusp, na padawan. Może miał powód by nie walczyć, ale to go zmotywuje w nastepnej wojnie.

Lazybones:

"ja studiuje !   

nie mam tyle czasu co wy.. lol

moj brat sie opierkuje kontem jak ja nie moge....

wysyła do pracy i na misje...

jestem w kafejce teraz a powinienem sie uczyc lol

robie co moge.. sorki chłopaki ;/  "

Rangi w dół już mu dać nie można... Wielu z nas studiuje lub pracuje i te pare RW (chociaż z pt) mogło zrobić.
Pytanie: Ostatnia szansa czy Out?

No cóż... Z marine jestem zadowolony=] reszta walczyła jak mogła=]

Ja bym sobie chetnie zrobił wakacje od wojen=P być przy kompie co 12h przez tak długi okres jest trudne do zrobienia i w dodatku meczace=P

boobo: kto się dopytuje konkretnie?=]

Edit: tak sobie myślę, że mateoo nie zasluguje na lorda jedi... za to na jego miejscu widziałbym marsel'a.

Proponuję wprowadzić takie coś, że po każdej wojnie będzie zmiana rang wedle aktywnosci w niej.

Offline

 

#4 2007-11-25 11:45:38

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

Mam nadzieje że przeczytaliście moje podsumowanie. Narazie nikogo nie wywalamy. Ale następnym razem jak Lazybones nie będzie aktywny (choćby kilka RW) to wylatuje z zakonu. Z rangami to dobry pomysł. Po każdej wojnie zmiana. Zaraz pozmienam na takie na jakie kto zasłużył. Tyle ze ja po ostatnich 2 wojnach też powinienem być zdegradowany Aha.... następnym razem jak będzie wojna to niech JELO wyśle mi na gg powiadomienie o niej. Obiecuje że na nastepnej jakoś się zmobilizuje i powalcze więcej.

Offline

 

#5 2007-11-25 11:55:04

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

Oki.... to zmieniłem te rangi tak:

*mateooo dalej ma lorda (miał 20 RW - niewiele więcej od waldka, czarnego i marsela)
*waldek, czarny i marsel dalej są rycerzami - wynik poniżej 30rw nie daje nawet 10% wszystkich
*marine awans na rycerza
*Misiakov i gregusp (odpowiednio 5 i 0 RW) zdegradowani na Padawana
*Lazybonesowi jednak dało się obniżyć rangę na Uczeń niższej rangi nie ma więc następnym razem wypad
To by było na tyle. Jeżeli macie jakieś ale to pisać !! Jak nie to czekamy na następną wojnę
Co do wojny - od jutra mam wolne aż do następnego poniedziałku, więc jakby co to można powalczyć wspólnie z naszym sojusznikiem z jakimś masowym zakonem Co Wy na to?? Rozumiem że może się Wam ne chcieć po ostatniej wojnie stuletniej, ale ja jakoś nabrałem ochoty do wojowania.

Offline

 

#6 2007-11-25 14:20:49

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

Jeśli nie będzie wymagajacy przeciwnik i wojna 2-3 dniowa to mogę popykać... chętnie właśnie jakąś masówkę=]

Offline

 

#7 2007-11-25 14:23:54

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

z tym Lazybonesem to wiedzialem ze jest ranga uczeń, ale to tak raczej dla nowych=P No nic to bedzie jak kara=] HA! dobrze ze napisałeś, bo nowych by sie paru przydalo=] To teraz aktywniejszy bedziesz=P

Offline

 

#8 2007-11-25 15:36:46

wojtekk

nowy

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

no postaram sie częściej zaglądać na bk i na forum zakonu. odnonie wojny to może być np. GOTHIC albo Black Dragon's Order. SHINOBI już chyba nie bo średni poziom się nie zgadza chyba ;/
Więć od dziś uczen będzie dla nowych u jako ranga karna. takie ostrzeżenie przed wylotką lol

aha... to jak coś ustalisz odnośnie wojny daj wcześniej znać. jeżeli będzie to do przyszłego poniedziałku na 100% będe aktywny

ave

Offline

 

#9 2007-11-26 07:28:49

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

misiakow brał udział mimimalny ale brał dlatego przywracam my jego rangę, Lazybones jeszcze jedna wpadka i wylot z zakonu.
Co do wojny możemy jakąc rozpetać, choć niekoniecznie
możemy przeprowadzic ankietę jesli wiekszośc bedzie za to sobie powalczymu, może byc jak najbardziej jakaś masówka

Offline

 

#10 2007-11-26 07:33:51

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

Jeszcze musimy ustalić na jakich zasadach bedą podnoszone rangi: ilośc walk z całości czy jakis procentowy udział np. 25 % z całości choc o tai procent bedzie trudno.

Offline

 

#11 2007-11-26 07:45:03

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

Pozycja 1:  uczeń- pozycja spadkowa lub nowy
Pozycja 2:  Padawan - 10% z wygranych walk całego zakonu
Pozycja 3:  Rycerz Jedi - 25% z wygranych walk całego zakonu
Pozycja 4:  Lord Jedi- 35% z wygranych walk całego zakonu
Pozycja 5:  Mistrz Jedi - dla wybitnie zasłużonych, którzy chca przyczynić sie w rozwój zakonu, (o przyjęciu decyduje rada - oceniając wkład i zaangażowanie-  ranga na 1 miesiąc(skład wymienialny - oprócz prawowitych członków rady)
Pozycja 6:  Wielki Mistrz Jedi - jak zakonczę grę

Jesli sie zgadzacie ogoście to na forum publicznym, natomiast jeśli sa zastrzeżenie otwarty jestem na wszelkie dyskusje.

Offline

 

#12 2007-11-26 11:41:21

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

10%
20%
30% takie progi są bardziej optymalne moim zdaniem. Biorę przykład z ostatniej wojny. Ja nawet 30% nie zrobiłem, a wiem jak cholernie ciężko było tyle RW uciułać=]

BA! nawet na lorda bym dał 25%...

Offline

 

#13 2007-11-26 12:09:13

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

ok ostatnia propozycja to

10%
20%
25%

Jak dla mnie może być, choć może na padawana dajmy 5% i kolejne 15%

Offline

 

#14 2007-11-26 12:23:30

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

Jestem na Tak=]

Offline

 

#15 2007-11-26 12:25:02

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Wojna z CHK - zmiana rang

ok czekamy na Marcina i decyzja zapadła

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ps-wsp.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.pentagon.pun.pl www.rock-metal-forum.pun.pl www.nowon.pun.pl