Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2007-12-05 08:13:21

boobo

Administrator

Punktów :   

Podsumowanie wojny z BDO

Nie wiem jak wy ale ja jestem za tym aby LORD SZuma opuścił zakon (no chyba że jeszce jedna szansa?)

Bez zmiany rangi . Co do reszty trzeba by podliczyc kto walczył.

Offline

 

#2 2007-12-05 12:18:16

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Podsumowanie wojny z BDO

Lord Szuma... wkleił 5 albo 6 RW ale założył oddzielny temat... jak dla mnie kompromitacja... Moja propozycja:

Napiszę mu wiadomość, przypomnę w niej o rejestracji na forum zakonu i zapytam o wojnę. Jak nie odpisze, to nie ma co z nim czekać. Jak odpisze, tak jak powinien to przedstawię tu moje zdanie odnośnie jego.

Ja zaraz muszę wyjść, więc nie podliczę teraz RW, ja miałem 110 + 5 zamieszczonych po wojnie=D
Marcin zawsze lubił podliczać... W ogóle pojechał do tych Katowic i zapomniał o nas całkowicie...=/

Wiem że to nie odpowiedni temat, ale przez wojnę on się wykreował. Mianowicie... ARS się rozpadło... została połowa graczy... Misterio dzień wcześniej mi powiedział, że nie ma czasu na zarządzanie zakonem i przekaże władzę komu innemu.. potem doszło do wewnętrznych strać i efekt jest taki że np Marianos wylądował w BDO, swoista walka o władzę=/ Zaproponowałem azyl wszystkim rycerzom ARS. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale będę składał radzie raporty odnośnie sytuacji.

Offline

 

#3 2007-12-05 13:07:49

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Podsumowanie wojny z BDO

ok niech tak bedzie,
jak wróci marcin to się zajmie podliczaniem, chyba że mi sie uda znaleśc troche czasu

z
ARS zobaczym=y co sie stanie,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.altanka.pun.pl www.nowon.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl www.pentagon.pun.pl www.panfuq.pun.pl