Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2008-03-07 12:54:57

boobo

Administrator

Punktów :   

MithrandirII

Witaj.

Z tego co pamiętam, rozmawiał z Tobą o mnie Lord Elrond (jeśli nie to napisz) i podobno mogłem już wtedy składać podanie do KOTORu. Jednak była pewna sytuacja i nie złożyłem. Powiedział mi, że mogę też później.

Teraz jest ta sytuacja, chciałem się zapytać czy mogę dołączyć do zakonu a wraz ze mną na 90% dojdzie też LegolasII z mojego zakonu.

Chciałbym się też zapytać czy macie może jakąś akademię czy zakon zaprzyjaźniony gdzie móglbym skierować MasterDevil'a też z mojego zakonu.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.


Faktycznie byla kiedys taka rozmowa , na próbę jestem za powinni złożyć niedługo podania i odezwać sie do Tokara

Offline

 

#2 2008-03-08 02:25:39

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: MithrandirII

Ja widziałem wcześniej aktywnoć mithrandira na forum i jest ok. Jest to dobra okazja by, zrobić roszady w zakonie. Wojna pokazała że obecność graczy którzy nie są aktywni doprowadza do klęski. Co do akademii lub zaprzyjaźnionego zakonu, to dowiem się gdzie marine obecnie jest i on by przyjał tego jednego pod swoje skrzydła. Co Wy na to?

Offline

 

#3 2008-03-08 08:07:41

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: MithrandirII

Ok może być

Offline

 

#4 2008-03-08 11:54:30

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: MithrandirII

Ok rozmawiałem z marine właśnie, boboo napisz MathrendirowiII tak, Masterdevil ma się złożyć podanie do "a I_R" i zgłosić się do rycerza marine, on wyjaśni zasady jakie panują u nich w zakonie. Jeśli zajdzie potrzeba dostanie powołanie do KOTORu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl www.altanka.pun.pl www.nowon.pun.pl www.pentagon.pun.pl