Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2008-03-08 08:11:50

boobo

Administrator

Punktów :   

Po wojnie

Przez weekend mnie nie bedzie ale w nastepnym tygodniu musimy zastanwić sie na roszadami w zakonie. wojtekk  juz chyba sprawa przesądona, co do pozostałych zobaczymy z podsumowania.


Przyjmuje tych dwóch   tokar wytłumacz im co i jak w zakonie, jest jeszce jakis NAJTAS a le o nim nic nie wiem.

Offline

 

#2 2008-03-08 12:08:21

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Po wojnie

Napisałem do Najtasa:

"Witaj,

piszę w imieniu rady KOTOR, mamy kilka pytań do Ciebie=]

Po pierwsze, czy ktoś Cię polecił? Czy jesteś aktywnym graczem? Panują u nas pewne zasady. Mianowicie obowiązkowa jest rejestracja na forach zakonu i BK oraz aktywność na forach i w wojnach. Czy zobowiązujesz się ich przestrzegać?

Jeśli się zgodzisz, to przyjmiemy Cię na próbę na okres tygodnia, w tym czasie musisz wymienić tarczę, zbroję i hełm do maksymalnego przypisanego dla Ciebie poziomu.

Po tym okresie jeśli spełnisz powyższe warunki staniesz się pełnoprawnym członkiem naszego zakonu.

Pozdrawiam, radny KOTOR
Hrabia JELOPEK"

poczekam na odp, a potem się ustali=]

Offline

 

#3 2008-03-08 12:24:29

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Po wojnie

Najtas odpisał że jest aktywny. Dogadałem się z nim tak, że przyjmiemy go jak wymieni tarczę hełm i zbroję do swojego poziomu. Myślę że zajmie mu to max 10 dni. Poza tym sprawa chyba załatwiona.

Offline

 

#4 2008-03-08 18:12:58

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Po wojnie

ok poczekamy

Może okaże sie że warto mu dać szaNSE

Offline

 

#5 2008-03-10 11:40:23

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: Po wojnie

Sorki nie bylo mnie przez weekend. Moja kobieta tylko rycerzyka na misje wysylala. Widze, ze Jelo odwalil robote za mnie. Dzieki stary jak bede mial czas wieczorkiem to podlicze RW z wojny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowon.pun.pl www.altanka.pun.pl www.pentagon.pun.pl www.rock-metal-forum.pun.pl www.panfuq.pun.pl