Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2008-03-15 16:57:12

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Atak!

Nie wiem czy zauważyliście, ale zaatakował nasz zamek zakon Shinobi. Czy to któryś z was zaatakował ich?? Zostało 20h do końca bitwy, a wygrać będzie ciężko może by poświećić trochę zakonnych srebrników na jakichś najemników? Bo jak juz raz nas splądrują to będą to robic czesciej. Albo moga przejac nasz zameczek.

Ja bym proponowal oddac troche grosiwa na zakon i wynajac z 5 najemnikow zeby byc pewnym wygranej. Niewiadomo czy oni tez kogos nie wynajeli. Tak aby wyczyscic kase zakonu aby nawet jak wygraja to nic nie zabrali.

Offline

 

#2 2008-03-15 18:34:13

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Atak!

Popieram propozycje z wynajęciem najemników bo szkoda trochę kasy zakonnej i zameczku w razie przegranej...a po co ją tracić jak można ja pożytecznie wykorzystać...

A poza tym gdybyśmy się wszyscy złożyli po 200 sreber nikomu by to zbytnio nie zaszkodziło a całemu zakonowi pomogło...

Offline

 

#3 2008-03-15 18:34:36

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Atak!

Ja się od Ciebie o tym facie dowiedziałem, i zaczałem zbierać informacje o tym jak dana walka przebiega. Wiem że Shinobi nie jest dla Nas jakimś super przeciwnikiem.

Podobno w czasie walki nie można najmować najemników, jedynie przed atakiem... Staram się to potwierdzić teraz.

Edit:
Mogę rzucić 200sreber w kazdej chwili

Coś mi się obiło o uszy że wygrana zależy od ilości HP całego zakonu. Zaczynam zerowanie SHI, tak na wszelki wypadek=]

Offline

 

#4 2008-03-15 18:48:23

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: Atak!

No to i ja sie dolacze do zerowania Shinobi. A najemnikow mozna wynajmowac bo wlasnie wynajalem jednego na probe za 100srebra. Takiego w miare dobrego a najtanszego. Wiec szybka decyzja co robimy bo mnie od 19:30 nie ma. TO dorzuce kilka sreberek od siebie i spadam.

Offline

 

#5 2008-03-15 18:52:35

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Atak!

MOIM ZDANIEM POWINNIŚMY NAJĄĆ NAJEMNIKÓW...

P.S. Zaczynam zerowanie SHINOBI a sobie daje twierdz xD

Offline

 

#6 2008-03-15 18:59:03

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Atak!

Jako radny od wojen, musze być wszechwiedzący więc o to co musimy robić by się obronić:

"W opisie aktualizacji znalazłem takie coś:
- napad uznany zostaje za udany jeśli strona atakująca odbiera 50% hp (punktów życia) stronie broniącej się. Jeżeli strona broniąca się odbiera 50% hp (punktów życia) stronie atakującej atak jest nieudany."

Zaraz dam wszystkim znać na BK że mają jeździć po SHI. Sam już Twierdzę włączyłem.

Offline

 

#7 2008-03-15 19:15:59

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: Atak!

Ale ze 3 dobrych najemnikow bym jeszcze na wszelki wyopadek wynajal. Ja juz dorzucilem tyle srebra ile mialem do zakonu, poatakuje jeszcze troche Shinobi i sie zmywam na impreze A jak juz sie skonczy ten atak to proponowalbym w ramach odwetu zaatakowac zamek ich akademii i wymuwic im wojne taka zwykla
Jakby co to Jelopek wynajmuj najemnikow cena nie gra roli

Offline

 

#8 2008-03-15 19:23:34

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Atak!

dorzucam 300srebra do zakonowej skrzyneczki na najemników

Offline

 

#9 2008-03-15 19:27:24

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Atak!

Ok. Michelis misja dla Ciebie, wybierz 3 najemników którzy będą tani i w miare mocni.
Koniecznie zamieść tu linki do ich rycerzy, bo ten jeden co go Tokar wział to nie mam jak mu napisać że ma atakować SHINOBI w razie gdyby nie wiedział.

Jutro my zaszturmujemy SHINOBI ich zamek=D

Ja szukam jeszcze informacji o atakach na zamki także mogę być trochę zajęty.

Offline

 

#10 2008-03-15 19:37:28

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: Atak!

Sir michelis nie moze wybierac najemnikow bo nie ma funkcji zastepcy w zakonie to ja juz klikam oto i oni:
Horvath [BH]
Rammstein [BH]

A do BH juz napisalem zeby atakowali Shinobi.
Zostalo 150 srebra a wiec albo kogos jeszcze wynajac za 150 albo dorzucic jeszcze troche i kogos lepszeg zebysmy na 0 wyszli.

Offline

 

#11 2008-03-15 19:48:39

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Atak!

Można by napisać wiadomość do wszystkich żeby wrzucili coś na zakon...

Offline

 

#12 2008-03-16 11:57:22

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Atak!

na chat box-ie kto wspominał o jakiejś walce z K.M. ??

Czy to Prawda bo ja nic nie widzę żebyśmy mieli z nimi bitwę??

Offline

 

#13 2008-03-16 12:49:09

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Atak!

A jednak porażka mimo starań ;/ ...a w dodatku za 16 godzin mamy Bitwę z K.M....

Offline

 

#14 2008-03-16 12:49:45

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: Atak!

teraz juz widac jak sie skonczyla bitwa z SHINOBI. Z nimi to juz raczej wiekszych szans nie mamy.

Offline

 

#15 2008-03-18 13:29:26

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Atak!

Co powiecie na odwet na SHINOBI xD

Można by nazbierać kasę i odrazy po wypowiedzeniu bitwy zgarnąć najlepszych najemników.

Polegało by to na tym żeby każdy wpłacił jakaś ustalona sumę do skarbca i z 21 członków by się nam dużo nazbierało...A SHINOBI po tym jak my najmiemy najlepszych nie maiło by kogo wynająć z tych lepszych...

CO WY NA TO ?!

P.S. Oni tak samo zrobili przy ataku na nas...wynajęli najlepszych po to żeby mieć pewna wygraną...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ps-wsp.pun.pl www.rock-metal-forum.pun.pl www.altanka.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.nowon.pun.pl