Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2008-04-25 09:17:20

boobo

Administrator

Punktów :   

Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

Jak w temaceie, dziekuję wszystkim za grę i mile spędzony czas.
Konta nie zamierzam kasować, zostanie ono przekazane komuś z zakonu.
Chetnych do przejęcia konta proszę o składanie swoich kandydatur w tym poście w poniedziałek przekaże konto..


Władze w zakonie obejmie JELOPEK, reszta bez zmian.

Pozdr.

Offline

 

#2 2008-04-25 10:34:12

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

O zgrozo;( Na prawdę Cię szkoda, byłeś ikoną tego zakonu, takim Atlasem dzwigającym ciężar przywódzstwa... Zaprawdę ciężko będzie bez Ciebie. To na pewno ostateczna decyzja?=(

Offline

 

#3 2008-04-25 10:40:59

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

Niestety ale to juz ostateczna decyzja, fajnie było ale zawsze kiedyś nadchodzi czas kiedy trzeba skończyć.

Miałem juz odejśc na poczatku roku, ale wiesz jak to było.

teraz juz pora, czasami napewno sie odezwe na forum.



pozdr.

Offline

 

#4 2008-04-25 10:57:03

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

Rozumiem, sam miałem taki "kryzys"... Będzie mi Ciebie brakowało, założę się że innym też. Razem fajnie się grało...=]

Na forum obowiązkowo wpadaj=D

Offline

 

#5 2008-04-25 14:19:32

MithrandirII

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

szkoda że odchodzisz, z tego co kojarzę byłeś dobrym graczem a na ostatniej wojnie miałeś strasznego pecha czasami
mimo iż miałem z Tobą kontakt bardzo krótko to widzę że dobrym byłeś przywódcą
no niestety każdy musi kiedyś odejść

powodzenia gdziekolwiek indziej i pozdrawiam!

Offline

 

#6 2008-04-25 15:11:43

LordElrond

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

No to kolejny Mistrz otraz kolejny wieli Rycerz BK odchodz ... No coz, Tobie zawdzieczam to, ze tutaj jestem...

Coz mogep owiedziec, trzymaj sie, zycze powodznenia w realnym siwiecie, obys zarobil 3 razy tyle co w BK

Pozdrawiam

Offline

 

#7 2008-04-25 16:57:20

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

Nigdy nie przypuszczałbym że podejmiesz taką decyzje... ;/

Ale uszanujmy ją...po twoim odejściu nasz zakon i BK zostanie bez rycerz godnego tytuły MISTRZA JEDI.

pzdr. i życzę powodzenia w życiu realnym !!!

Offline

 

#8 2008-04-25 20:02:31

marsel

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

No cóż szkoda ze przywódca odchodzi, ale to twa decyzja życze powodzenia jesli chodzi o życie w realu.
Co do kandydatury to  nie ukrywam że chętnie przejał bym twe konto to które mam na tym serwie nie rozwinołem zbytnio tak jak bym chcial poniewaz tu sie uczyłem grac na ser 9 i 10 mam lepiej rozwinięte konta mysle że jesli je przejrzysz to bedzie lepsze odzwierciedlenie ze postaram sie nie zmarnowac twego konta, na tamtych servach mam nick gmarsel i jestem w rankngu na jednym 54 a na drugim 72 czekam na odpowiedz twierdzaca lub przecząca najlepiej na skrzynke PW

Offline

 

#9 2008-04-26 00:13:28

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

Wielka szkoda Bedzie nam ciebie brakowalo, ale Jelopka juz w zarzadzaniu zakonem podszkoliles wystarczajaco aby mogl przejac zakon i zaopiekowac sie nami No to powodzenia w realu i raduj sie tym, ze w realu bedziesz mogl spokojnie wypic piwo z przyjaciolmi nie martwiac sie tym, ze twoj rycerzyk wrocil z misji i ma kupe srebrnikow przy sobie a my dalej bedizemy sie tu meczyc az przyjdzie i nasza pora
Powodzenia zycze.

Offline

 

#10 2008-04-26 19:04:54

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

Jelo napewno bedzie zarządzał wyśmienicie zzakonem, a razem z Tokarem to juz napewno, od wczoraj zastanawiałem sie nad tym komu przekaże konto, od razu zastanawiałem sie tylko na 4 osobami. Ale narazie żadna z nich sie nie zgłosiła.

A więc żeby nietrzymać wszystkich w niepewności osobą toą jest Krystian wszystkim wam znanym jako JELOPEK.

Pozdr. Hasła przekaże w poniedziałek

Offline

 

#11 2008-04-26 23:03:59

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

Tomku dziękuję, to zaszczyt dla mnie... Nie pisałem w sprawie konta bo wydawało mi się,że to które mam nie jest złe (top130) i w końcu sam je stworzyłem od podstaw i wydawało mi się, że komuś innemu bardziej by się Twoje konto przydało.

Przyjmuję je jednak z pełnym szacunkiem i będę na nim grał tak jak na swoim, a nawet lepiej=] Moje zaś w takim razie pójdzie pod licytację;]

Postaram się by KOTOR pod moim berłem zyskał jeszcze większy szacunek na BK.

Offline

 

#12 2008-04-27 17:24:02

LegolasII

Zbanowany

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

szkoda ze odchodzisz, powodzenia w realu

Offline

 

#13 2008-04-28 07:44:36

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Nadszedł czas zakończenia mojej gry.

Tak to sie złozyło w moim życiu że teraz przyszedłóa czas na wiele zmian.
A najważniejsze to że zmieniam prace i nie bede miał tyle czasu aby grać w BK, ale za to dostanę o wiele lepsze zarobki niz w dotychczasowej. Dlatego nie chce aby moje konto sie marnowało,a naprawde miałbym niewiele czasu aby na nie wchodzić, ale może za jakis czas jak wszystko sie unormuje pojawie sie u was z podaniem jakimś rucerzykiem z lewelem 1(oczywiście żartuję). Wiem że Krystian będzie wam dobrze przewodził co już chyba sami zauważyliście,

Pozdrawiam i na forum napewno będę dostepny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lkt.pun.pl www.biedroneczki.pun.pl www.yamahayzserver.pun.pl www.bloodwars.pun.pl www.finanse.pun.pl