Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2007-12-15 09:26:27

boobo

Administrator

Punktów :   

rada zakonu

Jeśli zgłosiły sie tylko te dwie osoby co pisałeś. Niech teraz przedstawią swoje propozycje (jak zamierzają przyczynić sie w rzwój zakonu) Myslę że do poniedziałku powinni sie wyrobić.

Marcin jesli sie nieodezwie do wtorku odejdzie z rady.
pozdr.

Offline

 

#2 2007-12-15 12:00:24

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: rada zakonu

ok, napiszę do nich.

Offline

 

#3 2007-12-18 01:45:44

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: rada zakonu

Na zadanie pytanie:
Jako że mamy więcej niż jedno zgłoszenie, to postanowiliśmy zapytać Was jak przyczynicie się do rozwoju zakonu. Jaką widzicie dla nas droge na przyszłość, co byście chcieli zmienić i jak widzicie wasz wkład jako radnego.

Odpowiedzi kandydatów:

Lord Elrond II:
Hmmm ... Trudne pytanie .... po pierwsZe ... moze przydalaby sie akademia, ktorys z czlonkow zajalby sie nia ... a po drogie ... moze nalezy zrekrutowac kilku dosyc dobrych rycerzy ??

Co Ty na to ??

TokarPL:
Do rozwoju zakonu przyczynie sie w miare moich mozliwosci poprzez moje innowacyjne pomysly (czasem mi sie zdaza ).Przyszlosc sojuszu widze oczywiscie w czolowce top zakonow. Poniewaz mysle realnie to top1 jest w tej chwili raczej niemozliwe, ale w przyszlosci, kto wie... Latwo osiagnac top1 przyjmujac duza liczbe czlonkow, ale ja nie widze tego zakonu jako masowki, ma to byc zwarta, dobrze zgrana grupa kilkunastu dobrych i bardzo dobrych graczy.  Mysle, ze obecne ograniczenie do 20 czlonkow jest wporzadku. Co do podwyzszenia top sojuszu mozna by bylo zarekrutowac kilku rycerzy na wysokim poziomie, wiem, ze to trudne, ale moglbym sie tego podjac. Co do mojego wkladu to moglbym sie zajac rekrutacja i poszukiwaniem zakonow z ktorymi mozna prowadzic jakies wojenki, a takze podejmowac zdanie w waznych decyzjach dla zakonu.

Tak w nawiasie to chcialbym doprowadzic do wprowadzenia odznaczen, taki temat byl juz poruszany na forum dosyc dawno temu i nie wiem czemu nie zostal wprowadzony (byc moze nie doczytalem). Powinny byc jakies ustalone normy w odznaczeniach np. medal waleczny za 75RW uzyskanych podczas wojny albo srednia umieszczonych RW z 3ost. wojen to 50RW itd... Na koniec dodam tylko, ze prosze o pozytywne albo i nie  rozpatrzenie mojego podania

Offline

 

#4 2007-12-18 08:09:39

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: rada zakonu

według mnie możemy dac szanse spróbować Tokar PL.Zobaczymy jakie bedzie jego zaangarzowanie, i co wniesie do zakonu. pomysł z akademia - raczej odpada - musiałaby sie jając tym osoba narawde odpowiedzialna- now chyba że LordElrond II  sie tego podejmie. Co do rekrutacji nowych graczy zwłaszcza silnych z tym bedzie naprawde ciężka sprawa -a le możemy dać sie im wykazać.


A jest odpowiedz od marcina:(nie wiem czy ci tez isał to wkleje tutaj)
Witam!

Niestety nie dałem rady ostatnio włączyć bk. Dużo jeżdżę na rowerku (freeride) i przed końcem ostatniej wojny (BDO) miałem małą, ale niezbyt ciekawą przygodę. Mała kraksa przy zjeździe z Leskowca = za szybko w zakręt = złamana ręka, potłuczenia, otarcia (ale twarz cała) i 3 dni na obserwacji w szpitalu ;/. Już nic mi nie jest. Tzn gips jeszcze mam, ale do sylwestra mi ściągną naszczęście. Tak to wszystko OK

Co do mojego miejsca w radzie. Jeżeli chodzi o ostatnią nieobecność (po przygodzie na rowerku ;/), to już będe normalnie na bk. Przez święta powinienem mieć czas. No ale jak bedzie dobry i aktywny kandydat to można go uczynić członkiem rady. Ja się noe obrażę ;]

Pozdrawiam.

P.S. Miałem około 50RW, no ale z wiadomych przyczyn nie wkleiłem.


Marcin zostaje nowy który dojdzie do rady pomoże mu.

Offline

 

#5 2007-12-18 09:52:21

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: rada zakonu

Dostałem też tą wiadomość=] Ja zaraz uciekam. To jak masz czas to napisz Tokarowi i Elrondowi( co do akademii to wszyscy z Akademii Aurus mogli by być zalążkiem...). Ja będę po południu.

Offline

 

#6 2007-12-18 10:30:38

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: rada zakonu

Jak znajdę czas to im dzisiaj napiszę . Jeśli mi sie nie uda to dopiero jutro.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ps-wsp.pun.pl www.altanka.pun.pl www.pentagon.pun.pl www.nowon.pun.pl www.rock-metal-forum.pun.pl