Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2007-12-23 11:28:20

Krissq

Administrator

Punktów :   

BDO - zemsta

Obseruję arenę polityczną między zakonami i myślę, że już jesteśmy w stanie wygrać z BDO. Jedyną pomoc na jaką mogą liczyć to watah (2 ludzi). O ile wiem nastąpił rozłam między nimi i shinobi, a tu oznacza, że i Xenosage również ich nie będzie wspierał. Mieliśmy małą przerwę i myślę, że taka pojedyncza wojna może się powieść. Jeśli się zdecydujemy to nawiążę kontakt z shinobi i upewnię się by nie interweniowali. Jak to przy wojnie bywa rotacja rang w koncu nastąpi i nowi się wykażą=]

Offline

 

#2 2007-12-23 16:36:29

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: BDO - zemsta

BDO przegrali z kretesem wojne z Shinobi
[FATE] + [SHI] - 657
[BDO] - 2
Wiec BDO bez pomocy z zewnatrz zbytnio sie w wojne nie angarzuje Jestem oczywiscie za wypowiedzenie im wojny aby sie odegrac po ostatniej porazce.

Offline

 

#3 2007-12-24 07:09:56

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: BDO - zemsta

ok jestem za , ale dzisiaj wyjeżdzam na świeta i wracam dopiero po nowym roku. Ale zawsze możecie walczyc beze mnie .

pozdr.

Offline

 

#4 2007-12-24 09:27:26

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: BDO - zemsta

To wesołych świąt Tomek! http://www.uhh.pl/?str=&kod=S3Jpc3M=

Hmm... z wojną zobaczymy jak będzie=P JA teraz też w sumie nie mam czasu=P ale może zaraz po świętach=D

Offline

 

#5 2007-12-24 10:02:14

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: BDO - zemsta

Wojna to napewno po swietach a najlepiej po nowym roku, ale to juz nie koniecznie. Moze byc 27.12 albo 1.01

Offline

 

#6 2007-12-30 13:19:37

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: BDO - zemsta

Zapewne przeczytaliście moje info na BK. Postaram się rozeznać na ile mogę w strukturach Ch.K. Na pewno nagłośnię sprawę udziału KOTOR w tej wojnie przeciw BDO, a może i jakiś oficjalny/nieoficjalny pakt z Ch.K;> Postaram się ugrać ile się da=]

Offline

 

#7 2007-12-30 17:05:04

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: BDO - zemsta

Tez bym powalczyl z BDO, ale nie wyrobie sie do 19. To zajme sie szczegolami wojna z watah.

Offline

 

#8 2008-01-02 23:08:46

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: BDO - zemsta

A moze by tak w przyszlym tygodniu zemscil sie na BDO, z tego co widac to teraz niebardzo angazuja sie w wojny :) chociarz wolalbym, aby stawiali jakikolwiek opor :/

Offline

 

#9 2008-01-03 08:55:26

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: BDO - zemsta

jesli wiekszośc będzie chciała walczyc nie ma problemu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl www.altanka.pun.pl www.nowon.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.pentagon.pun.pl