Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#1 2008-02-08 13:19:13

boobo

Administrator

Punktów :   

Mateoo

Nieobecnośc od 23.01.2008 wg mnie juz do wywalenia.

Jak sie zgodzicie usuncie go i na listę.

pozdr.

Offline

 

#2 2008-02-08 15:41:19

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Mateoo

Jestem ZA... Jak się do jutra Tokar nie wypowie to go wykopie...

Offline

 

#3 2008-02-09 08:00:29

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Mateoo

ok

Offline

 

#4 2008-02-09 10:20:24

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Mateoo

Nie w temacie, ale właśnie widzę podanie niejakiego Normitz'a, jestem za przyjeciem. Tylko potem obowiązkowo zapoznanie z zasadami.

Offline

 

#5 2008-02-09 10:29:57

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Mateoo

Ja też jestem za przyjęciem, natomiast mateoo do wywalenia

Offline

 

#6 2008-02-09 20:33:05

Tokar

Zastępca Rady

Punktów :   

Re: Mateoo

Mateoo mial bys juz wyrzucony po wojnie jak dobrze pamietam, wiec teraz dopelnie formalnosci. Nomica tez przyjme i wysle mu krotka wiadomosc z zasadami naszego zakonu

Offline

 

#7 2008-02-12 08:57:02

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Mateoo

Poinformowałes nowego o zasadach bo jak narazie widać że za bardzo nie ma ochoty uczestniczyc w zakonie. Może chce tylko przeleżakować u nas . Jeśli do jutra rano nie wykaże aktywności - jestem za wywaleniem.

Offline

 

#8 2008-02-13 11:25:44

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Mateoo

no i sie pospieszyłem, nastepnym razem zamnieśc informacje że kogoś nie bedzie

Offline

 

#9 2008-02-13 17:24:55

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Mateoo

No tudno. Tak bywa.

Zastanawiam się nad zakończeniem gry na BK. Doterłem do etapu w którym jeśli nie masz kamyczków to stajesz się farmą... Stać mnie na wykupienie kukły i mimo tego staty mam za min 4,5k srebra. Mimo moich usilnych wysiłków by nie być przy dużej ilości srebrników (a i też nie zawsze mogę być na BK) to i tak padam ofiarą Ch.K czy MM. Atakują codziennie i nie ma opcji by któryś nie wpadł na te godzinki w których mam kasę. Potem już tylko co godzina odwiedziny... tak to mogę zbierać w nieskończoność...

Po tym co boobo przesłał o aktualizacji to sobie pomyślałem że ja skończę kupowanie stat, a wszystko bedę rzucał na zamek... jeśli w przyszłości wielkość twierdzy ma mieć znaczenie to chociaż tak się na coś przydam...

Dla ścisłości nie rezygnuję z gry jeszcze... po prostu to rozważam...

Offline

 

#10 2008-02-14 08:10:46

boobo

Administrator

Punktów :   

Re: Mateoo

pomysl jeszcze o za konczniu gry.

Ja aby nie oddac kasy silniejszym prawie po każdej miśji inwestyje w jakis sprzęt, (co prawda połowa kasy przepada) ale przynajmniej nie oddaje jej innym ( w sumie nieźle to wychodzi przy 968 walkach przegranych tylko 12024 kasy stracone -

Możesz tak spróbować, wolniej przyrastają statystyki, ale za to nikt za bardzo na mnie nie skorzysta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl www.pentagon.pun.pl www.nowon.pun.pl