Knights of The Old Republic ta

Knights of The Old Republic ta


#16 2008-03-13 17:39:59

misiakov2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Akualizacja

jeśli chodzi o rubiny to nieźle jest ja już dziś 6 zdobyłem tylko ceny są o wiele za duże:/

Offline

 

#17 2008-03-13 20:04:29

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Akualizacja

takuje Młody smok    Uderzenie zablokowane
Atakuje Sir Michelis    Cios celny (52) pkt. obrażeń , dodatkowe spowodowane uszkodzenie (3.5) Uszkoszenie (Obrażenia od ognia:3.5)
Atakuje Młody smok    Uderzenie zablokowane
Atakuje Sir Michelis    Cios niecelny
Atakuje Młody smok    Uderzenie zablokowane
Atakuje Sir Michelis    Cios celny (36) pkt. obrażeń , dodatkowe spowodowane uszkodzenie (3.5) Uszkoszenie (Obrażenia od ognia:3.5)
Atakuje Młody smok    Uderzenie zablokowane
Atakuje Sir Michelis    Zadał cios krytyczny (85) pkt. obrażeń, dodatkowe spowodowane uszkodzenie (3.5) Uszkoszenie (Obrażenia od ognia:3.5)
Atakuje Młody smok    Uderzenie zablokowane
Atakuje Sir Michelis    Zadał cios krytyczny (99) pkt. obrażeń, dodatkowe spowodowane uszkodzenie (3.5) Uszkoszenie (Obrażenia od ognia:3.5)
Atakuje Młody smok    Uderzenie zablokowane
Atakuje Sir Michelis    Cios celny (52) pkt. obrażeń , dodatkowe spowodowane uszkodzenie (3.5) Uszkoszenie (Obrażenia od ognia:3.5)
Atakuje Młody smok    Uderzenie zablokowane
Atakuje Sir Michelis    Cios niecelny
Atakuje Młody smok    Uderzenie zablokowane
Atakuje Sir Michelis    Cios celny (38) pkt. obrażeń , dodatkowe spowodowane uszkodzenie (3.5) Uszkoszenie (Obrażenia od ognia:3.5)
Atakuje Młody smok    Uderzenie zablokowane
Atakuje Sir Michelis    Zadał cios krytyczny (79) pkt. obrażeń, dodatkowe spowodowane uszkodzenie (3.5) Uszkoszenie (Obrażenia od ognia:3.5)
Atakuje Młody smok    Uderzenie zablokowane

Wynik walki    
Sir Michelis wygrał i przejął 1662 srebrników
Sir Michelis otrzymal 8 PD .
Atakujący zadał obrażeń: 465.5 / Obrońca zadał obrażeń: 0

JA NARZAZIE JESZCZE BEZ RUBINKÓW

Offline

 

#18 2008-03-14 17:33:21

misiakov2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Akualizacja

zaczynam sie denerwować przez te sklepy sprzedałem nogawice bo brakowało mi do pierścienia a po godz by go nie było a teraz od 2 dni nie miałem jeszcze nogawic poniżej 30 lvl mam 29 i nie chce narazie 30 bo w turniejach chce mieć większe szanse:/

Offline

 

#19 2008-03-14 19:19:45

osatomek

Zbanowany

Punktów :   

Re: Akualizacja

Witam.
Przez te zmiany wtopiłem 20 rubinków, na zmiany sprzedawców..., to jest poronione, szwaby jaja sobie z Nas robią...
Pozdrawiam.


(^_^)osatomek(^_^)
                                                                                                                    (*_*)
                                                                                                                    (^_^)

Offline

 

#20 2008-03-14 19:35:43

Krissq

Administrator

Punktów :   

Re: Akualizacja

O jaa! To dałeś z tymi rubinami, za 20 rubików to bym sobie moim ognistym toporkiem gardło dał poderznać=PPP

Odkujesz się w misjach=D

Offline

 

#21 2008-07-03 10:22:38

sir michelis

Moderator

Punktów :   

Re: Akualizacja

Ale zjebali teraz grę tą aktualką 7,5 ;/

Można kupować 20pkt misji za rubiny, full bugów teraz jest na misjach, sprzedawca zmienia asortyment RAZ NA DZIEŃ a nie jak to było 24razy na dzień (co godzinne ;/)...i jakieś szmery bajery niepotrzebne ;/...

I jak to wyjdzie...ci co mają rubiny będą zbijać kasę na misjach ;/ a ci którzy nie maja kamieni muszą się zadowolić tym co mają...

MASKARA ;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pentagon.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.rock-metal-forum.pun.pl www.altanka.pun.pl www.nowon.pun.pl